Nasza praca jest naszą pasją. Stale podnosimy swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i korzystając z superwizji.  Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze, do każdego podchodzimy indywidualnie, przestrzegamy standardów i etyki pracy zawodu psychologa i psychoterapeuty. Jesteśmy wolni od wszelkich uprzedzeń i dyskryminacji, tworząc bezpieczną przystań dla każdej osoby.

 

 

mgr Alicja Ślatała-Lis 

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym. Swoją wiedzę zdobywałam podczas studiów psychologicznych na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 8 lat pracuję jako psycholog oraz psychoterapeuta. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie pracy na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala MSWiA w Szczecinie oraz Przychodni Zdrowia Psychicznego gdzie prowadziłam psychoterapię indywidualną oraz grupową.

 
Pracuje z klientami borykającymi się z różnymi trudnościami oraz kryzysami psychologicznymi, depresją, brakiem sensu życia, konfliktami rodzinnymi i w związkach, a także zaburzeniami osobowości. 
 
W swoim warsztacie pracy koncentruję się na relacji pomiędzy pacjentem a terapeutą, dzięki czemu pacjent może doświadczyć w gabinecie leczącego go doświadczenia. Nurt psychoterapii psychodynamicznej wywodzący się z psychologii głębi sięga nieuświadomionych treści i w nich poszukuje przyczyn przeżywanego cierpienia.
 
Wciąż poszerzam swoje doświadczenie zawodowe uczestnicząc w kursach specjalizacyjnych oraz sympozjach naukowych.
 
swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora z zachowaniem zasady anonimowości klienta. 
 
 
Wykształcenie:
Uniwersytet Szczeciński- kierunek psychologia kliniczna
 
Krakowskie Centrum Psychodynamiczne-
kurs psychoterapii psychodynamicznej.
 

 

 

 

mgr Karina Rudnicka 

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam 

Krakowską Szkołę   Psychoterapii w Nurcie Integracyjnym. 

Doświadczenie zdobywałam m.in. w

  • Stowarzyszeniu Więź,
  • Placówce Caritas,
  • Poradni Zdrowia Psychicznego MSWiA,
  • Poradni Zdrowia Psychicznego "Pracownia",
  • Oddziale Psychiatrycznym  "Zdroje",
  • Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,

 

Pracuje w nurcie integracyjnym, korzystając głównie z podejścia psychodynamicznego, systemowego oraz poznawczo-behawioralnego, dzięki czemu dostosowuje sposób pracy indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta.

Wykształcenie:

Pomorskie Centrum Psychotrumatologii- w trakcie szkolenia z psychotraumatologii praktycznej.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej- 4,5 letni kurs psychoterapii integralnej

Uniwersytet Szczeciński- kierunek psychologia kliniczna

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej- podyplomowe studia Przygotowanie Pedagogiczne

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej- kierunek administracja publiczna

 

 

 

mgr Marta Smolińska

  Absolwentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku psychologia (specjalności kliczniczej i seksuologicznej).  Psychoterapeutka w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Crescentia. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie zdobywałam podczas stażu w SPS ZOZ „Zdroje” na oddziale Psychiatrycznym Dziennym oraz oddziale Opiekuńczo-Leczniczym. Podczas wieloletniej współpracy z korporacjami zarządzałam zespołami, rekrutowałam i udzielałam wsparcia psychologicznego pracownikom i ich rodzinom. Prowadziłam szkolenia motywacyjne oraz integracyjne. Pracowałam w klubach sportowych, prowadząc szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem, motywacji oraz w zakresie indywidualnego poradnictwa psychologicznego. Będąc psychologiem szkolnym pracowałam z trudną młodzieżą w formie rozmów indywidualnych oraz warsztatów, również dla nauczycieli. Obecnie pracuję w placówkach terapeutycznych prowadząc psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym dla dorosłych, młodzieży oraz par.

Ukończyłam szkolenia z zakresu pracy z dorosłymi i dziećmi z zaburzeniami zachowania oraz Zespołem Aspergera/spektrum autyzmu. Swoją wiedzę aktualizuje na kursach i szkoleniach. Pracuję pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów PTTB.

W swojej pracy pomagam między innymi osobom zmagającym się z depresją, lękiem, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, niskim poczuciem własnej wartości. Wspieram także osoby, które chcą poprawić jakość swojego życia oraz zdecydowane lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.

 

Wykształcenie

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie- psychologia ( kliniczna i seksuologia)

Szkoła Psychoterapii Crescentia- psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.