Nasza praca jest naszą pasją. Stale podnosimy swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i korzystając z superwizji.  Dobro pacjenta jest dla nas najważniejsze, do każdego podchodzimy indywidualnie, przestrzegamy standardów i etyki pracy zawodu psychologa i psychoterapeuty. Jesteśmy wolni od wszelkich uprzedzeń i dyskryminacji, tworząc bezpieczną przystań dla każdej osoby.

 

 

mgr Natalia Ćwikiel 

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Fascynuje mnie moja  praca oraz ciągły rozwój. Głęboko wierzę w to, że terapeutyczna rozmowa  może przynieść pacjentom ulgę czy przybliżyć ich do wymarzonej zmiany. Kieruję się założeniem, że to pacjent jest “ekspertem” w swoim życiu, a ja podążam za jego potrzebami, wartościami, wspierając go w dążeniu do celu. Dbam o to, by w gabinecie panowała atmosfera akceptacji, szacunku i bezpieczeństwa, stosując się  kodeksu etycznego. Zapraszam do gabinetu osoby dorosłe oraz nastolatki od 13. roku życia, zmagających się z różnego rodzaju trudnościami, doświadczających kryzysu czy potrzebujących zmiany. Pomoc psychologiczna i terapeutyczna, skierowana jest do osób, które:

- mają obniżony nastrój,

- poszukują wsparcia emocjonalnego,

- doświadczają silnych, trudnych emocji takich jak m.in lęk czy złość,

- chciałyby lepiej radzić sobie ze stresem i problemami,

- dążą do rozwoju,

- zmagają się z bezradnością i poczuciem braku sensu w życiu,

- potrzebują wsparcia w obrębie relacji z innymi ludźmi,

- znajdują się w sytuacjach konfliktowych,

- przeżywają żałobę,

- zmagają się z innymi trudnościami natury psychologicznej.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem w procesie certyfikacji  z Psychoterapii Systemowej w ramach Wielkopolskiego Towarzystwa Psychoterapii Systemowej. Uczestniczę w licznych szkoleniach z zakresu diagnostyki oraz pomocy psychologicznej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Wybrane szkolenia, w których uczestniczyłam:

"Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach"  

"Terapia schematów" 

"Terapia poznawczo-behawioralna" 

 

 

 

 

 

 

 

mgr Karina Rudnicka 

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam 

Krakowską Szkołę   Psychoterapii w Nurcie Integracyjnym. 

Doświadczenie zdobywałam m.in. w

  • Stowarzyszeniu Więź,
  • Placówce Caritas,
  • Poradni Zdrowia Psychicznego MSWiA,
  • Poradni Zdrowia Psychicznego "Pracownia",
  • Oddziale Psychiatrycznym  "Zdroje",
  • Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej,

 

Pracuje w nurcie integracyjnym, korzystając głównie z podejścia psychodynamicznego, systemowego oraz poznawczo-behawioralnego, dzięki czemu dostosowuje sposób pracy indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta.

Wykształcenie:

Pomorskie Centrum Psychotrumatologii- w trakcie szkolenia z psychotraumatologii praktycznej.

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej- 4,5 letni kurs psychoterapii integralnej

Uniwersytet Szczeciński- kierunek psychologia kliniczna

Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej- podyplomowe studia Przygotowanie Pedagogiczne

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej- kierunek administracja publiczna

 

 

 

mgr Marta Smolińska

  Absolwentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na kierunku psychologia (specjalności kliczniczej i seksuologicznej).  Psychoterapeutka w procesie certyfikacji w Szkole Psychoterapii Crescentia. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.

Doświadczenie zdobywałam podczas stażu w SPS ZOZ „Zdroje” na oddziale Psychiatrycznym Dziennym oraz oddziale Opiekuńczo-Leczniczym. Podczas wieloletniej współpracy z korporacjami zarządzałam zespołami, rekrutowałam i udzielałam wsparcia psychologicznego pracownikom i ich rodzinom. Prowadziłam szkolenia motywacyjne oraz integracyjne. Pracowałam w klubach sportowych, prowadząc szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem, motywacji oraz w zakresie indywidualnego poradnictwa psychologicznego. Będąc psychologiem szkolnym pracowałam z trudną młodzieżą w formie rozmów indywidualnych oraz warsztatów, również dla nauczycieli. Obecnie pracuję w placówkach terapeutycznych prowadząc psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym dla dorosłych, młodzieży oraz par.

Ukończyłam szkolenia z zakresu pracy z dorosłymi i dziećmi z zaburzeniami zachowania oraz Zespołem Aspergera/spektrum autyzmu. Swoją wiedzę aktualizuje na kursach i szkoleniach. Pracuję pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów PTTB.

W swojej pracy pomagam między innymi osobom zmagającym się z depresją, lękiem, znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, niskim poczuciem własnej wartości. Wspieram także osoby, które chcą poprawić jakość swojego życia oraz zdecydowane lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.

 

Wykształcenie

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie- psychologia ( kliniczna i seksuologia)

Szkoła Psychoterapii Crescentia- psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.